Geri Dön

Survivor'da kim elendi, Yasin, Cemal Can, Barış, Berkan hangisi gitti? Survivor'da kim dokunulmaz oldu?

Survivor 2020'de bu akşam heyecan dolu dakikalar ekrana geldi. Nefes kesen mücadeleler sonrasında dokunulmaz olan isim belirlendi. Survivor'ın finaline sayılı günler kala Yasin, Cemal Can, Barış ve Berkan kıyasıya yarıştı. Peki hangi isim başarılı olarak dokunulmazlığı almayı başardı? Survivor'ın finaline kalmayı kim hak etti? İşte 11 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı Survivor'da yaşananlar...

Survivor'da kim elendi, Yasin, Cemal Can, Barış, Berkan hangisi gitti? Survivor'da kim dokunulmaz oldu?

Survivor 2020'de heyecan dolu dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Bu akşamki oyunda Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış eşleşmesinde büyük mücadele verildi. Peki hangi isim dokunulmazlığı kazandı? SMS sıralamasına göre hangi isim adaya veda etti? Survivor izleyicisi tarafından merakla araştırılan soruların yanıtları belli oldu mu? Son üçe hangi isimler kaldı? İşte Survivor 133. bölümde yaşanan olaylar...

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de 11 Temmuz 2020 Cumartesi akşamı ekrana gelen bölümde dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele verildi. Cemal Can ve Berkan'ın arasında geçen yarışın galibi belli oldu. Survivor'da dokunulmazlığı Cemal Can Canseven kazandı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de elenecek olan isim henüz belli olmadı. Acun Ilıcalı, Survivor'ın Dominik'ten canlı yayın ile yayınlanması ve Türkiye saatiyle geç saat olmasından dolayı konseyin 12 Temmuz 2020 Pazar günü yaşanacağını duyurdu.

SURVİVOR SMS SIRALAMASI BELLİ OLDU MU?

Survivor SMS sıralaması henüz açıklanmadı. Survivor SMS sıralaması açıklandığında en düşük SMS sayısını alan yarışmacı adaya veda edecek.

 

2 Ağustos 2020 Günün Özeti Milliyet'teGünün öne çıkan haberlerini sizler için derledik.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber