Geri Dön

Taksi 4 filminin konusu nedir? Taksi 4 filmi oyuncu kadrosu

Taksi 4 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Gérard Krawczyk'ın oturduğu Fransız yapımı filmin başrollerinde Sammy Naceri, Frederic Diefenthal, Bernard Farcy, Emma Wiklund, Edouard Montoute, Jean-Luc Couchard, François Damiens yer alıyor. İşte merakla araştırılan Taksi 4 filminin konusu...

Taksi 4 filminin konusu nedir? Taksi 4 filmi oyuncu kadrosu

Taksi 4 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 1 Haziran 2007 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Gérard Krawczyk oturuyor. Fransız yapımı olan filmi viyona girdiği tarihten itibaren 15 hafta boyunca vizyonda kalırken 54.349 seyirci tarafından izlendi ve 409.347,00 TL hasılat elde etti. Peki Taksi 4 filminin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

TAKSİ 4 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Bir devam filmi olan Taksi 4 meraklısı olan izleyicilerle yeniden buluşuyor. Bu kez film Fransa sokaklarında geçiyor. Türlü maceralar eşliğinde izleyicisine öncekiler tadında bir keyif sunuyor. Filmin yönetmeni olan Gerard Krawczyk, daha önceki Taksi 2 ve Taksi 3 filmlerinin de yönetmeniydi kendisi.

Oyuncu kadrosu da gayet başarılı görünüyor. Bu tür devam filmlerinde genelde meraklıları için sonraki bölümlerde hayal kırıklıkları söz konusu olabiliyor ama burada pek böyle bir sıkıntı yok gibi görünüyor.

 

 

Avrupa'nın en büyük çevre projesi hayat buluyorTRAKYA'da kirliliği ile gündemde bulunan Ergene Nehri başta olmak üzere akarsuları kirlilikten kurtarıp, bölgeye hayat verecek Ergene Havzası Koruma Eylem Planı'nda çalışmalar sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Avrupa'nın en büyük çevre projelerinden biri olduğunu belirttiği projeyle Trakya'da kirlilik ortadan kalkacak. Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, "Türkiye ve Avrupa'nın en büyük derin deşarj projesi olan bu çalışma nihayete erdiğinde, Türkiye'nin ilk havza koruma projesi tamamlanmış olacak ve Ergene Nehri'ne evsel ve endüstriyel atık suların deşarjı önlenmiş olacak. Bir zaman sonra Ergene Nehri, sulama suyu kalitesine kavuşturulmuş olacaktır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber