Geri Dön

Tangöze’den eski eşi Piriler’e şiddet iddiası

Manken Seçkin Piriler, 2016 yılında boşandığı Duman grubunun solisti Kaan Tangöze tarafından şiddet gördüğünü iddia ederek polise başvurdu. Dün akşam Etiler’deki Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne gelerek iki çocuğunun babası Kaan Tangöze’den şikâyetçi olan Piriler, verdiği ifadenin ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Kağıthane Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Tangöze’den eski eşi Piriler’e şiddet iddiası

Boşandıktan sonra aralarında sular durulmayan Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze, çocukları için konuşmaya başlamıştı. Geçen günlerde yeni eşi Kıvılcım Ural ile birlikte yemeğe giden Tangöze, yanına Piriler’den olan iki çocuğunu da götürmüş ve gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Kıvılcım Ural hakkında hem kendisine hem de çocuklarına 6 ay yaklaşamaz kararı aldıran Piriler, bu fotoğraf sonrası eski eşi ile konuşmuş ve kanuna aykırı hareket ettiklerini belirtti. Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural üstündeki davayı geri çekme teklifine olumsuz yanıt veren Piriler’in, Tangöze tarafından çocukları önünde şiddet gördüğü iddia edildi. Yaşanan tüm olaylardan sonra soluğu karakolda alan manken, çocuklarının babasından şiddet gördüğü iddiası ile şikâyetçi oldu ve darp raporu aldı.

Sosyal medya uğruna ölümüne çekimZeytinburnu’nda bir kişi sosyal medyaya video çekmek için süratle giden aracın ön kaputunda seyahat ederek adeta ölüme meydan okudu. Bir başka sürücü ise akşam saatlerinde geldiği direksiyon eğitim alanında drift yapıp, tozu dumana kattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber