Geri Dön
GündemTaşlar kırıldı kum serildi

Taşlar kırıldı kum serildi

İstanbul’da yaz aylarında denize girmek isteyen vatandaşların en çok tercih ettiği bölgelerden Caddebostan Plajı’nda İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), temizlik çalışması başlattı.

Taşlar kırıldı kum serildi

GÜLDEN ÇOKTAN İstanbul - Çalışma kapsamında vatandaşlardan yoğun şikâyet alınan kaya parçaları kırılarak yerine Florya sahilinden getirilen 100 kamyon kum dökülüyor. Kapanma sürecini fırsat olarak gördüklerini belirten İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da, “İstanbulluların sağlıklı günlerde kullanabilmesi için sahil hatlarını ve plajlarını düzenliyoruz. Caddebostan Sahili’nde yıllardır vatandaşlarımızın şikâyet ettiği beton yapıları söküp kum seriyoruz” dedi.

Vatandaşlar ise artık daha güvenli bir şekilde yüzeceklerini belirterek kayalıkların kaldırılıp yerine kum serilmesinden memnun olduklarını ifade etti.

İstanbul'da büyük korku! Ağlayarak izledilerŞişli'de bulunan film stüdyosunda çıkan yangında 2 kişi dumandan etkilendi. Kendilerini dışarı atan çalışanlar gözyaşlarına hakim olamazken, yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet