Geri Dön

Tatlı aşeren kadının imdadına zabıta yetişti!

Trabzon'da, gece saatlerinde Vefa Destek Grubu'nu arayarak yalnız olduğunu ve tatlı aşerdiğini belirten hamile kadının isteği, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerince karşılandı.

Tatlı aşeren kadının imdadına zabıta yetişti!

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Büyükşehir Belediyesi "Vefa Sosyal Destek Grubu" ekiplerinin, yaptıkları özverili  çalışmalarla takdir topladığı belirtildi.

Ekiplerin, sokağa çıkamayacak durumda olan vatandaşlara gece gündüz  demeden yardımcı olduğu vurgulanan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Trabzon'da binlerce kişinin ihtiyacını karşılayan Büyükşehir  Belediyesi ekipleri, dün gece sıra dışı bir çağrı aldı. Gece saat 02.00'de Vefa  Destek Grubu'nu arayarak hamile ve yalnız olduğunu belirten kadın, tatlıya  aşerdiğini söyledi.  Açık yer bulmak için hemen hemen tüm tatlıcıları dolaşanzabıta ekipleri, uzun uğraşlar sonucu buldukları tatlıyı hamile kadına teslim  etti."

Açıklamada, ekiplerin sokağa çıkmaması gereken vatandaşların tüm  taleplerini 7/24 esasına göre yerine getirdiklerine işaret edilerek, ayrıca  ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere de sıcak yemek ve erzak temininde de  bulunulduğu kaydedildi.

Zabıta Dairesi Başkanlığı ekiplerinin de örnek bir davranış  sergileyerek kendilerine gelen talepler dışında tespit ettikleri ve maddi durumu  yerinde olmadığını belirledikleri yaşlı bir vatandaşın kumanyasını da kendi  imkanları ile karşılayarak çalışmalara destek verdiği aktarılan açıklamada,  zabıta ekiplerinin bu zor günlerde  huzurevi sakinlerini de unutmayarak  ihtiyaçlarını giderme noktasında yanlarında oldukları ifade edildi.

 

 

 

 

Taksisine almak istemediği alkollü kadın dehşet saçtıAdana'da taksici Servet Tarhan, alkollü olduğunu öne sürdüğü S.K.'yı aracına almadı. Bunun üzerine öfkelenen S.K., önce bıçak çekerek taksi şoförünü tehdit etti, ardından da aracın dikiz aynalarını kırdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber