Geri Dön
GündemTekzen çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Tekzen mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Tekzen çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Tekzen mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Tekzen mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor? Pek çok yerde bulunan ve ev, bahçe gereçleri satan TEKZEN mağazalarının çalışma saatlari, kaçta açılıyor/kapanıyor soruları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte, 2020 TEKZEN çalışma saatleri bilgileri...

Tekzen çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Tekzen mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

 

Tekzen Mağazalarının çalışma saatlerini sizler için derledik.

Tekzen Mağaza çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 10.00’da başlar ve Kapanış saati olan 22.00’a kadar hizmet vermeye devam eder.

Tekzen Mağazaları haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır.

Anadolu Otoyolu'nda 3 aracın karıştığı kazada 6 kişi yaralandıDüzce'de yolun sağında duran otomobile, arkadan gelen iki otomobilin çarptığı kazada 6 kişi yaralandı. Sürücülerden Recep Çalık, “Çocuğun tuvaleti geldi. Dörtlüleri yaktım yol kenarında durmak için yavaşladım. Bu hale geldik” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet