Geri Dön
GündemThe Witcher dizisi konusu ve oyuncu kadrosu | The Witcher başrol oyuncuları

The Witcher dizisi konusu ve oyuncu kadrosu | The Witcher başrol oyuncuları

The Witcher filmi bugün Netflix'te yayınlanmaya başladı. Uzun süredir yayınlanması beklenen The Witcher filmi dünyaca ünlü bir kitap uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Netflix platformunda yayınlanmaya başlanan The Witcher dizisi uzun yıllar boyunca huzur içinde yaşayan insanların bir savaşın patlak vermesi sonucu Elfler ve cüceler arasındaki amansız mücadelesini konu alıyor. İşte The Witcher filmi konusu ve oyuncu kadrosu...

The Witcher dizisi konusu ve oyuncu kadrosu | The Witcher başrol oyuncuları

Netflix'in uzun zamandır merak içinde beklenen dizisi The Witcher'ın 1. sezonu bugün yayınlandı. Dizinin Netflix plaktformunda yayınlanmasının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı dizi hakkındaki yorumlarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Yüzyılı aşkın süredir huzurlu yaşayan insanların savaşın patlak vermesinin ardından elfler ve cüceler arasındaki amansız mücadelesi konu alınıyor. Peki The Witcher filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

The Witcher, senaryosu Lauren Schmidt Hissrich tarafından yazılan ve Netflix'te yayımlanan fantezi drama türündeki Amerikan yapımı internet dizisi. Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisine dayanan dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019 tarihinde yayımlanmıştır.

THE WİTCHER KONUSU

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu, güçlü bir büyücüye ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensese doğru savurur. Şimdi üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir yer hâline gelen Kıta'da yollarını bulmayı öğrenmelidir.

THE WİTCHER BAŞROL OYUNCULARI

Henry Cavill, (Rivyalı Geralt)
Freya Allan, (Prenses Ciri)
Anya Chalotra, (Vengerbergli Yennefer)
Jodhi May, (Kraliçe Calanthe)
Björn Hlynur Haraldsson, (Kral Eist Tuirseach)
Adam Levy, (Fareçuval)
MyAnna Buring, (Tissaia de Vries)
Mimi Ndiweni, (Fringilla Vigo)
Therica Wilson-Read, (Sabrina Glevissig)
Emma Appleton, (Prenses Renfri)

THE WİTCHER 1. SEZON NASIL İZLENİR?

The Witcher 1. sezonu izlemek isteyenler Netflix platformu üzerinden diziyi izleyebilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Merkel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a veda ziyareti! İki liderden açıklamaMerkel veda ziyareti kapsamında İstanbul'a geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası Erdoğan ve Merkel basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Sayın Merkel insiyatif almaktan ve sorumluluk üstlenmekten asla çekinmedi. Özellikle Suriye krizinin çözümündeki çabası için teşekkür ediyorum.' ifadelerine yer verdi. Özlem Türeci ve Uğur Şahin mesajı veren Merkel ise, 'Almanya'da doktor, bilim adamı, akademisyen olarak çalışan anne babaları göçmen Türk insanlar var. Örnek teşkil eden kariyerleri olduğunu gördük. Bu örneklerden biri de Uğur Şahin ve Özlem Türeci.' dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler