Geri Dön
GündemAÇIKLANDI! Ticaret Bakanlığı sürekli işçi kura sonuçları belli oldu

AÇIKLANDI! Ticaret Bakanlığı sürekli işçi kura sonuçları belli oldu

Ticaret Bakanlığı Döner Sermaye Teşkilatı birimlerinde Sürekli İşçi Kadrosunda çalıştırılmak üzere sürekli işçi alınacak. Kura çekilişi 11'de başladı. Gözler sonuçlarda... "Ticaret Bakanlığı sürekli işçi kura sonuçları açıklandı mı?" sorusu soruluyordu ki adaylara müjdeli haber duyuruldu.

AÇIKLANDI! Ticaret Bakanlığı sürekli işçi kura sonuçları belli oldu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 15 Şubat- 19 Şubat tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuruları alınmaya başlandı. Bugün adaylar için büyük gündü... Kura sonuçları canlı yayında çekildi. Ticaret Bakanlığı sonuçları duyurdu.

TİCARET BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

"Bakanlığımız Döner Sermaye Teşkilatı kadrolarında Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve Beden İşçisi olarak istihdam edilmek üzere 15-19 Şubat 2021 tarihleri arasında İŞKUR tarafından başvuruları alınan adayların kura işlemleri 25 Şubat 2021 Perşembe günü saat 11:00’da Noter huzurunda yapılan çekiliş ile sonuçlanmıştır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Noter kurası sonuçları için tıklayınız.
Beden İşçisi Noter kurası sonuçları için tıklayınız.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi hükmü gereği İşe Göndermede Öncelikli Olanlar-Koruma ve Güvenlik Görevlisi için tıklayınız.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi hükmü gereği İşe Göndermede Öncelikli Olanlar-Beden İşçisi için tıklayınız.

Not: Noter kurası sonucunda sözlü sınava katılmaya hak kazanan asıl listede yer alan adaylar ile işe göndermede öncelikli olan adayların beyan etmeleri gereken belgeler 26 Şubat 2021 Cuma günü www.ticaret.gov.tr adresinden duyurulacak olan belge yükleme sistemi aracılığıyla alınacaktır."

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bakanlar Akar ve Varank, Kayseri'de çeşitli ziyaretlerde bulunduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kayseri'de ziyaretler gerçekleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet