Geri Dön
GündemToksik olumluluk nedir? ALES toksik olumluluk sorusu ile ilgili detaylar...

Toksik olumluluk nedir? ALES toksik olumluluk sorusu ile ilgili detaylar...

Toksik olumluluk ile ilgili detaylar merak ediliyor. ALES sınavı sonrasında toksik olumluluk sorusu sosyal medyanın gündemine geldi. Adaylar, toksik olumluluk konusunu araştırıyorlar. Peki toksik olumluluk nedir?

Toksik olumluluk nedir? ALES toksik olumluluk sorusu ile ilgili detaylar...

Toksik olumluluk nedir? sorusunun cevabı merak ediliyor. 2 Mayıs tarihinde yani bugün ALES sınavı gerçekleştirildi. ALES sınavı bittikten sonra toksik olumluluk sorusu araştırılıyor. İşte toksik olumluluk ile ilgili detaylar...

TOKSİK OLUMLULUK NEDİR?

Toksik olumluluk ile ilgili detaylar merak konusu. Toksik olumluluk pozitiflik kavramı, yıkıcı bir durum yaşandığında, bu durumun getirdiği yıkıntıları görmezden gelip zoraki bir şekilde pozitif kalabilme çabası olarak yer alıyor.

Antalya'da çöp konteynerinde cenin bulunduAntalya bir kadının üzerinin kanlı olduğunu görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.Yapılan araştırmada ismi S.A. olduğu belirlenen kadının 5,5 aylık hamileyken düşük yaptığı cenini çöpe attığı ortaya çıktı. Cenin, Adli Tıp Kurumu'na götürülürken, S.A. hakkında, 'hayasızca hareketlerde bulunma' suçundan işlem yapıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet