Geri Dön
Gündem"Tolga Akyıldız'la % 100 Açık Sahne" Ünlü İsimlerle Sezonu Açıyor!

"Tolga Akyıldız'la % 100 Açık Sahne" Ünlü İsimlerle Sezonu Açıyor!

30 Ekim Cuma Günü; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul’da gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 7. kez ünlü isimleri ağırlıyor.

"Tolga Akyıldız'la % 100 Açık Sahne" Ünlü İsimlerle Sezonu Açıyor!

%100 Açık Sahne'yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

%100 Açık Sahne’yi onurlandıracak müzisyen ve gruplar arasında akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi;İskender Paydaş ve konukları;Türkçe rap ikonu Ceza;pop rockkulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin; “Adana İşi” filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektrorock’çımızBedük; Yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan;ünlü Televizyoncu ve Yazar Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Taklagibi önemli isimler yer alıyor.

Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran TheAwayDays; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici’ninse %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler