Geri Dön
GündemTorununu kaybettiğini sandı, gözyaşlarına boğuldu

Torununu kaybettiğini sandı, gözyaşlarına boğuldu

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, alışveriş için çarşıya giden Gülşen Sağlam (57), 3 yaşındaki torununu kaybettiğini sanınca gözyaşlarına hakim olamadı. Kadının feryadı üzerine çevre esnafı seferber olurken, bir süre sonra Gülşen Sağlam, torununu ve gelinini görünce rahat bir nefes aldı.

Torununu kaybettiğini sandı, gözyaşlarına boğuldu

Torunu 3 yaşındaki Kerem Sağlam ve gelini Feride Sağlam ile dışarıya çıkan Gülşen Sağlam, alışveriş yapmak için Atatürk Bulvarına geldi. Gülşen Sağlam, bir süreliğine gelini ve torununu yanında göremedi. Torununu kaybolduğunu düşünen Gülşen Sağlam, feryat etmeye başladı. Kadının çığlıklarını duyan esnaf, Sağlam'a yardım etmek için seferber oldu.

Torununu kaybettiğini sandı, gözyaşlarına boğuldu
O sırada bölgede devriye görevi yürüten trafik polisi de babaanne Sağlam'ı sakinleştirmek için çaba sarfetti. Yaklaşık 5 dakika sonra Sağlam'ın gelininin, torunuyla birlikte yürümekte olduğu fark edildi. Koşarak torunun yanına giden Gülşen Sağlam, gözyaşlarına hakim olamadı. Ne olduğunu anlayamayan minik çocuk ise şaşkın gözlerle babaannesini izledi. Gülşen Sağlam'ın feryatlarına koşan esnaf ise kavuşma anından sonra olay yerinden ayrıldı.

İnanılmaz UFO görüntüleri sızdırıldı! Pentagon doğruladıGizli Pentagon araştırması kapsamında elde edilen inanılmaz görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Sızdırılan görüntülerde, UFO'ların Donanma destroyer USS Russell üzerinde uçtuğu görülebiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet