Geri Dön
GündemTrafikte makas atan ve kırmızı ışıkta geçen sürücü yakalandı

Trafikte makas atan ve kırmızı ışıkta geçen sürücü yakalandı

İstanbul'da trafikte makas attığı ve kırmızı ışıkta durmadığı tespit edilen kamyonet sürücüsü Y.E. yakalandı. Sürücüye 2 bin 229 lira ceza uygulanırken, sürücü belgesi iptal edildi, araç da trafikten men edildi

Trafikte makas atan ve kırmızı ışıkta geçen sürücü yakalandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevleri, geçen Cuma günü makas atarak ve ışıklı yaya geçidinde kırmızı ışıkta durmayarak yayaların ve trafik güvenliğini tehlikeye atan sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı. Kısa sürede kamyonet sürücüsü Y.E. yakalandı. Y.E. hakkında Karayolları Trafik Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince toplam 2 bin 229 lira idari para cezası uygulandı. Y.E.'nin ceza puanını doldurması ve aday sürücü olması nedeniyle sürücü belgesi daimi olarak iptal edildi, araç da trafikten men edildi. Ayrıca Y.E. hakkında Türk Ceza Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince "Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak" suçundan da adli işlem yapıldı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fatih’te sahte para operasyonu kamerada: 2 gözaltıFatih'te iki ayrı adrese yapılan operasyonda piyasaya sürülmeye hazır halde 3 milyon 325 bin lira ve 715 bin 500 dolar sahte para ele geçirildi. Operasyonda, K.A., ve M.A., isimli şüpheliler gözaltına alınırken, operasyon anı kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler