Geri Dön
GündemTSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak (Deniz,Hava ve Kara Kuvvetleri)? Subay, astsubay ve uzman çavuş tayin sonuçları ne zaman belli olur?

TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak (Deniz,Hava ve Kara Kuvvetleri)? Subay, astsubay ve uzman çavuş tayin sonuçları ne zaman belli olur?

TSK tayin yerler, ile ilgili detaylar takip edilen konular arasında bulunuyor. Uzman çavuş, astsubay ve subay tayin sonuçlarının açıklanacağı tarih araştırılıyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı tayinleri bekleniyor. Peki TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak 2021?

TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak (Deniz,Hava ve Kara Kuvvetleri)? Subay, astsubay ve uzman çavuş tayin sonuçları ne zaman belli olur?

TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Uzman çavuş, subay, astsubay tayin sonuçları ile birlikte görev yerlerini öğrenecekler. Deniz, Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı tayin tarihleri merak ediliyor. astsubay, uzman çavuş, subay, tayin sonuçları ne zaman açıklanacak?

TSK TAYİN YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Tayin sonuçları gündemde merak ediliyor. Subay, astsubay ve uzman çavuş tayin başvuruları geçtiğimiz aylarda alındı. Geçtiğimiz senelerde tayin sonuçları Haziran ayın ayında açıklanmıştı. Önümüzdeki günlerde bu senenin sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner