Geri Dön
GündemTurabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 All Star)

Turabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 All Star)

Turabi Çamkıran kimdir? Sorsunun yanıtını haberimizde derledik. Survivor All Star yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Turabi Çamkıran performansıyla ilgi odağı oluyor. İşte Turabi Çamkıran hakkında merak edilenler...

Turabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 All Star)

Turabi Çamkıran performansıyla ve gösterdiği mücadele ile Survivor 2018'in gözde yarışmacılarından biri olarak ön plana çıkıyor. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatına dair tüm bilgiler merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte Turabi Çamkıran kimdir? Sorusunun yanıtı...

TURABİ ÇAMKIRAN GERGİNLİKLERİ BİTMİYOR

Turabi Çamkıran ile Hakan Hatipoğlu arasındaki anlaşmazlıklar herkesin dikkatini çekiyor. Bu gerginliğin yanı sıra Turabi'nin Türkiye-Romanya karşılaşmasında Kirita ile tartışması gündeme bomba gibi düştü. Turabi'nin bir sonraki gerginliğinin ne zaman ve kiminle olacağı merak ediliyor.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin’de dünyaya geldi. Survivor Turabi Çamkıran’ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor.

Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?’ yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014'e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star'a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.