Geri Dön
GündemTurabi Çamkıran kimdir? Survivor 2018 - All Star takımı

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor 2018 - All Star takımı

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Turabi, performansıyla çok konuşuluyor. Survivor'ın All Star takımında yarışan Turabi Çamkıran büyük bir hayran kitlesine sahip. İşte Turabi Çamkıran hakkında merak eidlen bilgiler...

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor 2018 - All Star takımı

Survivor'ın zorlu mücadelesine eşlik eden isimlerden biri de Turabi Çamkıran. Survivor 2018'in All Star takımında yarışan Turabi Çamkıran kimdir sorusu araştırılmaya devam ediyor. İşte Turabi hakkında merak edilenler...

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin’de dünyaya geldi. Survivor Turabi Çamkıran’ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor.

Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?’ yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014'e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star'a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.