Geri Dön
GündemTurabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 Ünlüler takımı)

Turabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 Ünlüler takımı)

Turabi Çamkıran kimdir? Sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Turabi Çamkıran, Ünlüler takımında mücadele veriyor. Survivor son bölüme damga vuran ve ceza alan Turabi Çamkıran kimdir?

Turabi Çamkıran kimdir? (Survivor 2018 Ünlüler takımı)

Survivor zorlu mücadelesine devam ediyor. Birbirinden hırslı yarışmacıların yer aldığı Survivor'da heyecan dorukta. Survivor 2018 yarışmacıları bu yıla damga vuruyor. İte Ünlüler takımında yarışan Turabi Çamkıran hakkında merak edilen bilgiler...

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.