Geri Dön
GündemTurabi Çamkıran kimdir? Survivor Turabi Çamkıran elenecek mi?

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor Turabi Çamkıran elenecek mi?

Survivor'da Turabi şoku yaşanıyor. Bu hafta eleme potasına giren ve son iletişim oyununda talihsiz bir kaza geçirerek sakatlanan Turabi ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş bir açıklama geldi. Peki Turabi Çamkıran kimdir? Survivor Turabi Çamkıran elenecek mi?

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor Turabi Çamkıran elenecek mi?

Survivor'da ünlüler takımı için mücadele eden Turabi Çamkıran geçtiğimiz hafta oynanan iletişim oyununda talihsiz bir sakatlık yaşamış kontrol amaçlı hastaneye kaldırılan Turabi Çamkıran daha sonra dokunulmazlık oyunlarına katılma fırsatını yakalamıştı. Bu hafta kaybedilen iki dokunulmazlığın ardından Survivor Turabi Çamkıran ikinci eleme adayı olarak çıktı. Peki Survivor Turabi Çamkıran kimdir?

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde okuyup mezun olamayınca Survivor Allstar’dan sonra dışardan okuyup liseyi bitirmiştir. Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı.

Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.

TURABİ'YE BÜYÜK ŞOK! BİR DAHA...

Survivor'da Mustafa Kemal'in elenmesinin ardından büyük bir şok yaşandı. Sevilen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, yarışmanın en sevilen isimlerinden Turabi'nin sağlık durumuyla ilgili çok önemli bir açıklamaya imza attı ve ikili arasında şu diyaloglar yaşandı:

Acun Ilıcalı :" Senin durumun tahminimizden çok daha ciddi. Bunda sonra Survivor'da oyun oynama şansın gözükmüyor" Turabi:" Neden abi"
Acun Ilıcalı :" Yarışırsan kalıcı bir etkisi olabilir"
Turabi:" Abi lütfen alma beni buradan gözünü seveyim, yarışırım abi"
Acun Ilıcalı :" Seni elemeyi düşünmüyoruz. Sadece yarışamazsın"
Turabi:" Yok abi ispatlarım ben size her türlü oynarım"
Acun Ilıcalı:" Bu benim vereceğim bir karar değil. Dr. Metin İstanbul'da 2 gün sonra gelince bunu bir kez daha konuşuruz"