Geri Dön
GündemTurabi Çamkıran kimdir? Survivor'da Turabi- Adem gerilimi

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor'da Turabi- Adem gerilimi

Survivor ünlüler takımı için mücadele eden Turabi Çamkıran yarışmalarda gösterdiği performans ile her zaman olduğu gibi bu yılda göz dolduruyor. Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Adem'in bench'te arkadaşlarına bağırmasının ardından gerilen sinirler yüzünden Turabi ve Adem arasında gergin anlar yaşandı. Acun Ilıcalı'nın devreye girmesi ile olaylar daha fazla büyümedi. Peki Turabi Çamkıran kimdir?

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor'da Turabi- Adem gerilimi

Survivor All-Star takımında yer alan Turabi Çamkıran yarışmalarda gösterdiği performans ile büyük beğeni topluyor. Turabi Çamkıran gösterdiği performans ile adeta kendisini seven sevmeyen herkesinde takdirini kazanıyor. Turabi Çamkıran dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu esnasında Adem Kılıççı ile yaşadığı diyalog ile gündeme geldi. ikili birbirine o kadar yaklaştı ki Acun Ilıcalı olaya müdale etmek zorunda kaldı. Peki Survivor'da bu akşam Turabi Adem arasında yaşanan gerilim artacak mı?

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.