Geri Dön

Turist filmi konusu ve başrol oyuncuları

Turist filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 10 Aralık 2010 yılında vizyona giren Turist filminin yönetmen koltuğunda Florian Henckel von Donnersmarck yer alıyor. Gerilim ve Dram türünde çekilen Turist filminin çekimleri ABD ve Fransa'da gerçekleştirildi. Peki Turist filminin oyuncu kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor?

Turist filmi konusu ve başrol oyuncuları

Turist filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 10 Aralık 2010 yılında vizyona giren filmin çekimleri ABD ve Fransa'da gerçekleştirildi. Aşk acısından muzdarip bir serüvenci olan Frank soluğu İtalya'da alır. İtalya yolculuğu sırasında yolu bir şekilde güzelliği ile dikkat çeken Elise ile kesişen Frank, bu karşılaşmanın aslında sıradan bir tesadüf olmadığı gerçeği ile yüzleşecektir.

TURİST FİLMİ OYUNCU KADROSU

Angelina Jolie - Elise Ward

Johnny Deep - Frank Tupelo

Timothy Dalton - Chief inspector Jones

Bruno Wolkowitch - French

Paul Bettany - Inspector John Acheson

Rufus Sewell - The Englishman

Steven Berkoff - Reginald Shaw

Clement Sibony - Undercover Cop

Türkiye ve DSÖ anlaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge Direktörü Hans Kluge, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'na katıldı. Toplantı sonrası Bakan Koca ve Kluge açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, 'İnsani ve Sağlık Acil Durumlarına Hazırlık DSÖ Ofisi'ni İstanbul'da hayata geçiriyoruz. İstanbul'da Dünya Sağlık Örgütü ofisi çok yakında açılacak' ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber