Geri Dön
GündemTürkiye Finans çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri kaça kadar açık?

Türkiye Finans çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri kaça kadar açık?

Türkiye Finans çalışma saatleri, bankanın şubelerinde çeşitli işlemleri bulunan vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Türkiye Finans çalışma saatleri ile birlikte hafta sonu çalışma saatleri de müşteriler tarafından sorgulanıyor. Peki, Türkiye Finans çalışma saatleri nedir? İşte, 2020 yılının Türkiye Finans çalışma saatleri ile Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri kaça kadar açık sorusunun cevabı.

Türkiye Finans çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri kaça kadar açık?

 

Türkiye Finans 08:30-12:00 / 13:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte detaylar…

Türkiye Finans çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 08.30’da başlar ve 12.00’a kadar devam eder. Bu saatten sonra ise bir saatlik bir mola veren banka daha sonra öğlen 13.00’da mesaiye başlar. Kapanış saati olan 17.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonları hizmet vermemektedir.

Yangın termik santral bölgesinde! Canlı yayında korkutan anlarOrman yangınları ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Yangınların devam ettiği 7 kentin 14 ilçesindeki çalışmalar havadan ve karadan sürüyor. Sabah saatlerinde kontrol altına alınan Manavgat'ın Kızıldağ bölgesindeki yangında alevler etkisini yeniden artırdı.Olay yerinden yayına bağlanan CNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber son dakikalarda Kemerköy Termik Santrali yakınındaki yangının şiddetini arttırdığı ve olay yerinden uzaklaştıklarını aktardı. Berber, 'Rüzgarın artması yangının seyrinde etkili oldu. Bir anda 30 saniyede yangın termik santralin etrafını tamamen sardı.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet