Geri Dön

Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor!

Üniversite tercih dönemi öncesinde EndlessFairs tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı olan VEF Üniversitesi Fuarı’nda öğrenciler farklı Üniversite ve bölümler ile ilgili tüm alternatifleri inceleme fırsatı yakalayabilecek.

Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor!

EndlessGroup bünyesinde kurulan EndlessFairs, online üniversite tercih fuarı ile öğrencilerin üniversite seçimlerini kolaylaştırmayı hedeflerkengerçek fuar atmosferi ve modern teknolojisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 19-20-21 Temmuz 2016 tarihlerinde www.universitefuari.com adresinde düzenlenecek olan fuar; öğrencilere fuar kalabalığından ve karmaşasından uzak bir şekilde rahatça üniversiteleri inceleme olanağı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinin ağırlanacağı fuar kapsamında ziyaretçiler broşür, afiş, katalog gibi materyallere tek tıkla ulaşabilecek. Ziyaretçiler EndlessFairs’inÜniversiteler için organize ettiği seminerlere de katılarak bilgi alabilecekleri gibi dilerlerse kurum görevlileri ile kameralı olarak da görüşme fırsatı yakalayabilecek.

Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarvasıtasıylaziyaret edilebilecek olan VEF Üniversite Tercih Fuarı’nadünyanın her yerinden bir tık ile kolayca erişilebilecek.Ayrıca fuar kapsamında katılımcı öğrenciler 500.000 TL değerinde burs ve hediyelerden de faydalanabilecek.

Türkiye’nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı başlıyor

Öğrencilere tercih döneminde birçok alternatif sunan VEF Üniversite Tercih Fuarına Koç Üniversitesi, T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi,T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi, T.C. Nişantaşı Üniversitesi, T.C. Acıbadem Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, BezmialemÜniversitesigibi Türkiye’nin önde gelen Vakıf Üniversiteleri ve birçok devlet üniversitesi katılım gösteriyor.

Sıcak hava ve yüksek nem sonrası sahiller dolduAntalya'da sıcak hava ve yüksek nemden bunalanlar Konyaaltı ve Lara sahillerine koştu. Sahillerdeki kalabalığın maske ve fiziki mesafe kuralına uymadıkları dikkati çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber