Geri Dön

Tutunamayanlar bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

TRT 1'in komedi dizisi Tutunamayanlar bu akşam ekranda olmayacak. Dizinin yerine yayın akışında 'Berat Kandili Özel' programı olacak. Corona virüs nedeniyle birçok program ve dizi ekrana gelmezken Tutunamayanlar bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman? sorusu sık sık soruluyor.

Tutunamayanlar bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Her salı günü ekrana gelen Tutunamayanlar dizisi bu akşam ekrana gelmeyecek. Bugünkü yayın akışında dizinin yeni bölümünü göremeyenler Tutunamayanlar bu akşam var mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman? diye soruyor. İşte detaylar...

TUTUNAMAYANLAR NEDEN YOK?

Bugün Berat Kandili olması sebebiyle Tutunamayanlar'ın yeni bölümü seyirci ile buluşamayacak. Saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında 'Berat Kandili Özel' programı olacak. Dizinin yeni bölümü ise 14 Nisan Salı günü ekrana gelecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tarık, ancak efsane aşıklarda görülebilecek bir mucizenin, kendi vücudunda hasıl olduğuna şahit olur. İlhan ise Tarık’ın İrem’i etkilemesi için bunu bir fırsat olarak görür. Bu efsanevi gelişmeyi filmleştirmek için sürpriz bir yönetmeni ziyaret ederler. Osman Nail Doğan…

Tarık’taki bu değişim Gizem ve İmtiyaz’ın dikkatinden kaçmaz. Bu aşkı engellemek adına türlü girişimlerde bulunurlar.
Küçük Prens ise beklenmedik bazı engellerden dolayı yaptığı ziyareti bir süre daha uzatmak zorunda kalır.

Sakarya’da tezgah açma kavgasında yumruklar havada uçuştuSakarya’nın Akyazı ilçesinde kapalı Pazar yerinde esnaflar arasında tezgah açma meselesi yüzünden kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgaya ne korona ne de esnaflar engel olamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber