Geri Dön
GündemTwitter çöktü mü, sorun nedir? Twitter'da sorun mu var, akış yenileme sorunu ne demek?

Twitter çöktü mü, sorun nedir? Twitter'da sorun mu var, akış yenileme sorunu ne demek?

Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'de 20 Eylül günü akşam saatlerinde akış yenileme sorunu yaşandığını bazı kullanıcılar ifade etti. Twitter kullanıcıları ana sayfada yenilme yapamadılar. Peki, Twitter sorun çözüldü mü?

Twitter çöktü mü, sorun nedir? Twitter'da sorun mu var, akış yenileme sorunu ne demek?

Twitter çöktü mü, sorun nedir? gibi sorular kullanıcıların aramalarına konu oldu. Saat 21:20 sıralarında başlayan akış yenileme sorunu nedeniyle tweetler kullanıcıların ana sayfasına düşmedi. İşte, Twitter'da son durum?

TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ? 

En çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi Twitter, 20 Eylül saat 21:20 sıralarında sorunla kullanıcılarını karşıladı. Bazı bölgelerde ve kullanıcılarda yaşanan akış yenileme sorunu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak downdetector sitesinde yer alan grafiğe göre sosyal paylaşım sitesi Twitter'da sorun olduğu belirtiliyor. Sitedeki sorun 22:10 sıralarında düzelmeye başladı.

Twitter çöktü mü, sorun nedir Twitterda sorun mu var, akış yenileme sorunu ne demek

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler