Geri Dön

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş nereli?

Survivor 2020 için geri sayım başladı. Daha önce açıklanan Ersin Korkut ve Sercan Yıldırım gibi isimlere bu kez eski yarışmacı ve şampiyonlardan biri olan Uğur Pektaş da katıldı. Peki yarışmanın hayranlarının merakla araştırdığı Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor 2020'nin yeni yarışmacısı Uğur Pektaş ile ilgili merak edilenler...

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş nereli?

Survivor 2020'de yarışmacılar belli olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın son olarak Sercan Yıldırım'ı açıklamasının ardından bir sürpriz isim de eski Survivor yarışmacısı Uğur Pektaş oldu. Peki Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2020 yarışmacılarından Uğur Pektaş ile ilgili merak edilenler...

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?


Uğur Pektaş, Kanal D ekranında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmişti. 16 Nisan 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Uğur Pektaş, Survivor'da birinci olduktan sonra oyunculuğua adım atmıştır. Kuşdili, Düşler ve Gerçekler dizisinde rol alan Uğur Pektaş oyunculuk anlamında en büyük popülerliği ise 2006-2010 ve 2014-15 yılları arasında rol aldığı Arka Sokaklar dizisi ile yakalamıştır.

2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlendi. Bu evlilikten Murathan adından bir oğulları olmuştur.

SURVİVOR’A 3 SÜRPRİZ İSİM DAHA

Survivor 2020’ye katılacak 3 isim daha açıklandı. 2005 yılında Survivor şampiyonu olan Uğur Pektaş, Masterchef yarışmasıyla tanınan Yasin Obuz ve sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven yarışmaya dahil oldu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açık açık ilan etti: Devlet başkanlığı seviyesindeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSEDAK 36. Bakanlar Toplantısı'na videokonferansla katıldı. Erdoğan, 'İslam ve Müslüman düşmanlığı, kimi Avrupa ülkelerinde bizzat devlet başkanı seviyesinde himaye edilen bir politikaya dönüşmüştür. İslam düşmanlığı ve yabancı karşıtlığı ile mücadele etmek, o topraklarda yaşayan kardeşlerimize karşı sorumluluğumuzun bir gereğidir' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet