GündemÜmraniye'de dehşet! Eski eşini vurup intihar etti

Ümraniye'de dehşet! Eski eşini vurup intihar etti

27.04.2018 - 15:25 | Son Güncellenme:

Ümraniye'de bir kişi eşini vurduktan sonra intihar etti. Ağır yarlanan kadın hastaneye kaldırıldı.

Ümraniyede dehşet Eski eşini vurup intihar etti

Olay saat 15.00 sıralarında Alemdağ Caddesi Yeni İstanbul Caddesi B blokta meydana geldi.İddialara göre temizlik şirketi bulunan Özcan Yıldız eski eşi Dilek Yıldız ile birlikte çalışıyordu.İşyerinden silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Haberin Devamı

Kısa süre sürede olay yeri gelen ekipler ağır yaralı Dilek Yıldız'ı ambulansla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Özcan Yıldız'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri işyerine gelerek çalışma yaptı.

Çevredeki vatandaşlar “Kendilerini çok iyi tanırım. Buranın eskilerinden.Tartışmışlar herhalde. Önce eşini vuruyor sonra kendi intihar ediyor.Temizlik şirketleri vardı. Geçen sene çocuklarını kaybetmişti. Daha önce de intihara teşebbüs etmişti" diye konuştu. Başka bir esnaf ise “26 yıldır esnafım. Tek oğlu vardı. Hayatnı kaybedince bunalıma girdi. Eşini vurduktan sonra kafasına sıkmış" diye konuştu. Polisin olayla ilgli soruşturması devam ediyor.

Haberin Devamı