Geri Dön
GündemÜniversite öğrencisi Azra kayıplara karıştı

Üniversite öğrencisi Azra kayıplara karıştı

Antalya Muratpaşa’da yaşayan, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu’ndan 5 gündür haber alınamıyor.

Üniversite öğrencisi Azra kayıplara karıştı

ÇİĞDEM YILMAZ İstanbul - Günlerdir kız kardeşinden haber alamadıklarını belirten Ezgi Haytaoğlu şunları söyledi: “Ailemiz Adana’da yaşıyor, kız kardeşim de Antalya’da. Ben de yanına geldim. Bir süre sonra kız kardeşimde delta varyantlı koronavirüs çıktı. Evde karantinadaydı. 28 Temmuz’da akşam çok sıkıldığını, kapıya çıkıp biraz hava alacağını söyledi. Evden çıktıktan bir süre sonra ise beni arayıp bir arkadaşıyla görüşeceğini bildirdi. Ancak dönmedi, aradım telefonu kapalıydı. 5 gündür  telefonu kapalı, kendisinden haber alamıyoruz. Başına kötü bir şey gelmiş olabileceğinden dolayı endişeliyiz. Bir an önce kardeşimin bulunmasını istiyoruz.”

POLİSE BAŞVURDULAR

Babası Mustafa Haytaoğlu, Adana’dan gelerek kızını aramaya başlarken, hayatından endişe ettiği kızı için polise kayıp başvurusunda da bulundu. Polisin, genç kızı bulmak için arama çalışması başlattığı belirtildi. Sosyal medyadan da genç kızın bulunması için çağrılar yapıldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 23 Eylül 2021 )Sağlık Bakanlığı'nın son dakika açıklaması ile koronavirüste vaka sayılarında güncel durum açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 356 bin 132 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 844 kişinin testi pozitif çıktı, 217 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca, 23 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını paylaşırken önemli uyarıda bulundu
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler