Geri Dön

Ünlü estetik cerrahı ölümden döndü

Ataşehir'de, Ünlü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Turan, lüks motosikletiyle ölümden döndü.

Ünlü estetik cerrahı ölümden döndü

Bir otomobilin altına girerek yaralanan Turan'ın yardımına kendisi gibi ünlü olan ve albüm çıkaran Doç. Dr. İlker Eser koştu. Ünlü doktorları bir araya getiren kaza Batı Ataşehir'de sabah saatlerinde meydana geldi.

İddialara göre tatil gününü 34 KN 2310 plakalı lüks motoruyla dolaşarak geçirmek isteyen Tuğrul Turan, Begonya Sokak girişinde Erhan Aydın'ın kullandığı 34 DD 5258 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle havalanıp yere düşen Turan yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar ile olay yerinden geçen Doç. Dr. İlker Eser Turan'ın yardıma koştu. Ünlülerin güzellik doktoru olarak da tanınan Tuğrul Turan'ın başındaki kaskı çıkaran İlker Eser, önce genel durumunu kontrol ederek moral vermeye çalıştı. Daha sonra çevredeki vatandaşların bilinçsiz davranışlarda bulunmasını engelleyen Eser, sağlık ekiplerinin gelmesini bekledi. Bir süre sonra gelen sağlık ekiplerine Tuğrul Tural'ı teslim eden Doç. Dr. Eser, ambulansa kadar taşınmasına da yardım etti.

Olay yerindeki gazetecilere açıklama yapan Eser, "Buradan geçerken gördüm. Hemen yardıma koştum. Doktor olduğunu öğrendim. Başındaki kaskı çıkarıp boynunu sabitledim. Çevredekilerin bilinçsizce sarsmalarına da izin vermedik. Durumu iyi görünüyor. Eğer iç kanama riski yoksa durumu iyi." dedi.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Tuğrul Turan'ın çok bilinen özel bir hastanede çalıştığı öğrenildi. Kazaya karışan Erhan Aydın ise ifadesi alınmak üzere Örnek Polis Merkezi'ne götürüldü.

31 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te31 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber