Geri Dön

Usulsüz rapora itiraz eden doktoru dövdü

Antalya Kemer’de Çamyuva Aile Hekimliği’nde görevli aile hekimi K.Ö. (49) kendisinden usulsüz sağlık raporu isteyen H.D. adlı erkek hastasına olumsuz yanıt verdi. Bu nedenle öfkelenen hasta, doktora saldırdı. Saldırgan, yumruk ve tekmelerle düşürdüğü doktora yerde de vurmaya devam etti.

Usulsüz rapora itiraz eden doktoru dövdü

Aldığı darbelerin etkisiyle bayılan doktorun sağ bacağında çok sayıda kırık oluştu. Ameliyat edilen doktorun tedavisi sürüyor. Gözaltına alınan saldırgan ise mahkemede yurt dışı çıkış yasağı ve adli kontrol ile serbest bırakıldı. Saldırganın serbest bırakılmasına tepki gösteren Antalya Tabip Odası Avukatı Münip Ermiş, “Bir hekimi görev yaptığı kamu binasında sopayla bayıltana kadar döven kişinin en az 10 yıl hapis talebiyle yargılanması gerekirdi” dedi. Antalya Tabip Odası ve Antalya Aile Hekimleri Derneği de saldırıyı kınadı. l ALPARSLAN ÇINAR DHA

Evden canlı derse bağlanan öğretmene komşularından gürültü dayağıMuğla'nın Milas ilçesinde bir öğretmen ile ailesinin, çevrim içi ders sırasında gürültü yaptığı gerekçesiyle komşuları tarafından darbedildiği öne sürüldü. İlknur Keskin, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok sayıda kişinin kendilerine saldırdığını öne sürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet