Geri Dön

Uykudan uyanıp eşini öldürdü

Iğdır’da önceki gün sabaha karşı 04.00 sıralarında iddiaya göre aniden uykusundan uyanan Ercan Akkuş, eline bıçak alarak bağırmaya başladı.

Uykudan uyanıp eşini öldürdü

“Öldürecekler bizi, saldırıyorlar” diye bağıran Ercan Akkuş’un bağrışmalarına eşi Dilber Akkuş ve eşi ile birlikte kardeşinin evinde misafir olarak bulunan Murat Akkuş uyandı. Şizofreni tedavisi gördüğü öğrenilen Ercan Akkuş, kendisini sakinleştirmeye çalışan eşini göğsünden bıçakladı. Diğer odadan kendisini sakinleştirmeye gelen kardeşi Murat Akkuş’u da sırtından bıçaklayarak ağır yaraladı.

2 çocuk sahibi

Ercan Akkuş olayın ardından “Cinler geldi, beni yakalamaya çalıştılar” diyerek ağlamaya başladı. Murat Akkuş’un ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri ve ambulans geldi. Dilber Akkuş yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Gözaltına alınan Ercan Akkuş’un işçi olarak çalıştığı ve 2 çocuğu bulunduğu öğrenildi.

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber