Geri Dön
GündemSon dakika: Vahşi cinayet! 100 kez bıçaklandı, betona bağlanıp göle atıldı...

Son dakika: Vahşi cinayet! 100 kez bıçaklandı, betona bağlanıp göle atıldı...

Fransa’da 3 Eylül'den beri kendisinden haber alınamayan Aydın Muhyettin’in vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Otopsi raporu, Aydın’ın 100 kez bıçaklandıktan sonra göle atıldığını ortaya koydu.

Son dakika: Vahşi cinayet! 100 kez bıçaklandı, betona bağlanıp göle atıldı...

DNA sonuçları, 10 Eylül Cuma günü Rennes'deki Apigné göletlerinde ölü bulunan cesedin, Lille'de yaşayan 29 yaşında Muhyettin Aydın olduğunu doğruladı. 100 bıçak darbesiyle öldürülen Muhyettin'in beton bir blokla ağırlaştırılarak gölete atıldığı açıklandı.

Ailesi kendisinden 3 Eylül Cuma gününden bu yana haber alamıyordu. Beton bir blokla ağırlaştırılmış bedeni, bir hafta sonra Rennes'de ortaya çıktı.

Cesedin elleri bağlıydı ve bir çimento bloğuyla ağırlaştırılmıştı. Arabası, cesedin bulunduğu yerin yakınında bulundu.

Son dakika: Vahşi cinayet 100 kez bıçaklandı, betona bağlanıp göle atıldı...

Aynı akşam yapılan otopsinin ardından savcı Philippe Astruc'un 'kurbanda yüzlerce bıçak izine rastlandığını' belirtti. Rennes Cumhuriyet Savcılığı, 14 Eylül 2021 Salı günü dava açtı.

Olayın nedeni şimdilik belirsizliğini koruyor. Suçun fail(ler)inin kimlikleri ise henüz belirlenemedi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Muhyettin Aydın'ın cenazesi ise bu sabah memleketi Manisa'nın Yunusemre ilçesi Meraşal Fevzi Çakmak Mahallesi'ne getirildi. Hava yoluyla Türkiye'ye getirildikten sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan alınan cenaze, kara yoluyla Manisa'daki Kırtık Asri Mezarlığı'na götürülerek, toprağa verildi. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki taziye evinde ise baba Lütfü Aydın, taziyeleri kabul eti. 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobili çizildiği için tartıştığı site görevlisini öldürdüKonya'da otomobilinin sağ kapısı çizilen Ahmet Ü. (32), görevini yapmadığı gerekçesiyle tartıştığı site görevlisi 2 çocuk babası Adem Topbaş'ı (24) bıçaklayarak öldürdü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler