Geri Dön
GündemVe başladı! 12 Kasım'a kadar sürecek

Ve başladı! 12 Kasım'a kadar sürecek

Anadolu Otoyolu'nun Ankara yönü İzmit Doğu Kavşağı ileAdapazarı gişeleri arası, üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 12  Kasım'a kadar 21.00-06.00 saatlerinde ulaşıma kapalı olacak.

Ve başladı! 12 Kasım'a kadar sürecek

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Karayolları 1. Bölge  Müdürlüğünce Körfez ile Gümüşova kavşağı arası otoyol ve bağlantı yollarında  üstyapı iyileştirmesi ve büyük onarım inşaatı kapsamında, İzmit Doğu Kavşağı ile  Adapazarı gişeleri arasında çalışmalar sürüyor.

Çalışmalar nedeniyle Anadolu Otoyolu'nda İzmit-Adapazarı yönü tamamen  trafiğe kapatılacak. Trafik akışı, İzmit Doğu Kavşağı'ndan D-100 kara yoluna  yönlendirilerek, Adapazarı gişelerinden tekrar otoyola katılım sağlanacak.

Her gün 21.00-06.00 saatlerinde yapılacak çalışma, 12 Kasım'da sona  erecek. Söz konusu tarihe kadar otoyol saat 21.00'de Ankara yönünde İzmit Doğu  Kavşağı'ndan trafiğe kapatılacak, saat 06.00'da ulaşıma açılacak.

Çalışma süresince sınav ve bayram günleri de göz önünde  bulundurularak, tüm emniyet tedbirleri alınacak ve trafik işaretlemeleri  yapılacak.

 

 

 

Rusya'dan ilk turist kafilesi Antalya'ya geldiRusya'nın 2 aydır uyguladığı uçuş kısıtlamasının ardından ilk turist kafilesi, bugün "turizmin başkenti" Antalya'ya geldi.Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Rusya tarafından Türkiye'ye yönelik 15 Nisan'da başlatılan uçuş kısıtlaması, 22 Haziran itibarıyla sona erdi. 2 aylık bir aradan sonra Rus turistler yeniden Türkiye'ye ve Antalya'ya gelmeye başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet