Geri Dön

Ver Elini Aşk 3. bölümde Kaan'ın Ayperi'ye olan pişmanlığı damga vuracak!

Ekranların yeni dizisi Ver Elini Aşk 3. bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Ver Elini Aşk dizisi yeni bölümde Emin Ağa, Kaan'a bir oyun oynamaya karar verir. Kaan dedesine gerçeği söylerken sürpriz bir oyunun içinde kendini bulur. Kaan'ın Ayperi'yi dadılıktan kovduktan sonra da pişman olması diziye damga vuracak nitelikten..

Ver Elini Aşk 3.  bölümde Kaan'ın  Ayperi'ye olan pişmanlığı damga vuracak!

Ver Elini Aşk 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Ver Elini Aşk dizisi 3. yeni bölümde Kaan hakkında ki gerçekleri öğrenen Emin ağa, Kaan'a bir oyun oynamak konusunda kararlıdır. Ayperi ile Kaan'ı evlendirmek isteyen Emin Ağa amacına ulaşabilecek midir? Öte yandan Kaan, Ayperi'ye yaklaşmak isterken neye uğradığını şaşıracaktır. Ver Elini Aşk 3. yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranında...

VER ELİNİ AŞK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kaan'la, Ayperi arasında geçen kavga Kaan’ın, Ayperi’yi işten kovması ile sonuçlanmış ve ikisi de ayrı ayrı yollara savrulmuştur. Her ne kadar Ayperi’ye çok kızgın olsa da Kaan’ın vicdanı onun sokakta kalmasına razı gelmez.

VER ELİNİ AŞK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diğer tarafta gerçeklerin farkına varan Emin Ağa, Kaan ve Ayperi ile ilgili bir plan kurar ve hemen uygulamaya koyulur. Emin Ağa’nın tuzağına düşen Kaan, Ayperi’yi ikna etme yolları arar. Diğer yandan Ayperi’den ablası Kiraz ile ilgili gerçekleri öğrenen Mesut, yaşadığı tesadüf ile Ayperi’ye unutamayacağı bir sürpriz yaşatır.

VER ELİNİ AŞK 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet