Geri Dön
GündemVerdikleri derslerde akılalmaz sözler: Çocuklarınızı okula göndermeyin

Verdikleri derslerde akılalmaz sözler: Çocuklarınızı okula göndermeyin

Adana'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen şafak operasyonunda gözaltına alınan 1'i Suriyeli 10 kişi adliyeye sevk edildi. Teröristlerin, turistlik bölgelerde eylem yapmak için keşif yaptığı da belirlendi.

Verdikleri derslerde akılalmaz sözler: Çocuklarınızı okula göndermeyin

Terörle Mücadele ekipleri, 25 Ekim'de terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyon düzenledi. Belirlenen adreslere özel harekât polislerinin desteğiyle baskın yapan polisler 1'i Suriyeli 10 şüpheliyi yakaladı. Şüphelilerin ders ve toplantılar düzenlediği, bu seminerlerde ise terör örgütü üyelerine, "Demokrasiye inanmayın, çocuklarınızı okula göndermeyin. Devletin görevli imamının arkasında namaz kılmayın" dediği saptandı.

Ayrıca Suriyeli G.Ş.'nin sosyal medya hesaplarında çok sayıda örgütsel fotoğraf olduğu ortaya çıktı. Turistik yerlerde eylem hazırlığında olan şüphelilerin, bu bölgelerde keşif yaptıkları da öğrenildi.

Emniyette sorguları tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Verdikleri derslerde akılalmaz sözler: Çocuklarınızı okula göndermeyin

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzmir'deki saldırı için ilk açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, 'Bugün Antalya'da hükümet yatırımları konusunda da en ufak bir duraksama söz konusu değildir. Ama yerel yönetimlerde durum hiç de iç açıcı değildir. İşte en ufak bir su parası sıkıntısını duyduk. Antalya'da da, İstanbul'da da, Ankara'da da böyle...' açıklamasını yaptı. HDP İzmir İl binasına saldırıya ilişkin Erdoğan, 'İzmir'deki provokasyonu kınadık, kınayacağız. Saldırganın en ağır ceza alacağına inanıyoruz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet