Geri Dön

Vücutta korku, stres gibi duygulara karşılık gelen tepkileri çıkaran sinir sisteminin adı nedir? Kim Milyoner Olmak İster

ATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bugün oldukça heyecanlı geçen yarışmada yine çarpıcı bir soru merak konusu oldu. Vücutta korku, stres gibi duygulara karşılık gelen tepkileri çıkaran sinir sisteminin adı nedir?

Vücutta korku, stres gibi duygulara karşılık gelen tepkileri çıkaran sinir sisteminin adı nedir? Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. ATV'nin fenomen yarışmasının bu akşamki bölümünde oldukça ilginç bir soru soruldu. İşte cevabı oldukça merak edilen o soru:

Vücutta korku, stres gibi duygulara karşılık gelen tepkileri çıkaran sinir sisteminin adı nedir?

SEMPATİK SİNİR SİSTEMİ


 

Ne maske taktılar, ne de sosyal mesafe kuralına uydular!Asker uğurlama eğlencesinde el ele halay çeken yüzlerce kişi pes dedirtti. Uzmanlar, “Müzikten duyamadıkları için yüksek tonda konuşma, şarkı söylemeleri ağızdan çıkan virüs miktarını artırıyor. Böyle giderse eski tedbirler geri gelir” uyarısı yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber