Geri Dön

Vuslat 22. bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat yeni bölüm...

Vuslat 21. bölümü ile yeni sezona başladı. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin ilk bölümü yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Vuslat 22. bölüm fragmanı ise dizinin hemen ardından yayınlandı. İşte yeni bölümden ilk görüntüler...

Vuslat 22. bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat yeni bölüm...

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Vuslat yeni sezonun ilk bölümü ile yayına başladı. Yeni bölümde yine heyecan dolu sahnelere yer verildi. Vuslat 22. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Vuslat 22. bölümü ile 23 Eylül Pazartesi TRT 1'de olacak.

VUSLAT 22. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

VUSLAT YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Visal’e giden yolculuğunda Aziz, ölümle karşı karşıya kalmıştır. Aziz ve Feride birçok engeli aştığı gibi bunu da aşıp sürpriz bir şekilde bir araya gelecek, ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Aziz bütün gemileri yakmak için hazırlanırken, Feride’ye beklenmedik bir davetiye gelir.

Taşlar yerinden oynayacak, sırlar açığa çıkacak

Aziz ve Feride’nin zehirlendiği, Kerem’in vurulduğu ve Tahsin’in polisle burun buruna geldiği gecenin sabahında hem Korkmazer Ailesi hem de Çağlar Ailesi büyük kayıplar vermiştir. İki ailenin bir araya gelmesi taşları yerinden oynatır. Artık sır dolu geçmiş, hafızalarda ve tozlu bodrumlarda saklı kalamayacaktır.

Holdingdeki dengeleri korumak için işlerin başına geçmek zorunda kalan Sultan, bir Korkmazer olmasından dolayı gerektiğinden erken büyümek zorunda kalmıştır. Nehir perde arkasında şirketin tek patronudur, ancak holdingin zorlu sürecinde Feride’den kurtulmak istemesine rağmen, Feride’yle birlikte çalışmak zorunda kalmıştır.

Kerem resmin tamamına daha da yaklaşacak

Kerem geçmişine dair ipuçları bulmak için Alice’in ve kendine verilen anahtarın peşine düşmüş, her bulduğu bilgiyle resmin tamamına daha da yaklaşmıştır.

Satranc-ı Urefa’da ise Salih Baba bir yandan Yolcu’nun geri dönüşünü beklerken bir yandan da Çarkıfelek yerine Kader’in neler getireceğini bekleyecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğrencilere müjdeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi.Erdoğan: "Yükseköğrenim öğrencilerimizin kredi ve burs ödemelerini bayram öncesi tamamlayacağız."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber