Geri Dön

Vuslat son bölümün ardından 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Vuslat 4. son bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Pazartesi akşamları yayınlanan ve şimdiden seyircinin büyük ilgisini çeken dizinin son bölümüne Kerem'in hiç beklenmedik bir şekilde sonlanan planı damga vurdu. 5. yeni bölüm fragmanı ise son bölümün ardından yayınlandı

Vuslat son bölümün ardından 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni dizi Vuslat 4. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Aziz ve Feride aşkı zorlu yollara girdi ve heyecanlı anlar yaşandı. İşte Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı...

VUSLAT 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aziz’in yolu Meczup’la yeniden kesişiyor. Kerem; Fırat ve Feride’ye reddedemeyecekleri teklifler yapıyor. Davut, Şükrü’yü aramaya devam ediyor. Feride ve Hasibe’nin konuşmasını duyan Faik karakolun yolunu tutuyor. Salih, Ahmet ve Tekin’i gizemli bir göreve çıkarıyor.

Aziz, nezaretten çıkınca herkesle yüzleşiyor. Meczub, gizemli bir şekilde salıveriliyor. Kerem, oyunlarını oynamaya devam ediyor. Fırat, mahalleye caka satmaya dönüyor ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Kerem’in gizli planı hiç beklenmedik bir olayla sonuçlanıyor.

Ünlü oyuncu karantinada 'sinir krizi' geçirdiOyuncu Naomi Watts, 'elektrikli süpürgesi, bulaşık makinesi ve yazıcısı bozulduğu' için sosyal medya hesabından sessiz çığlık attığı bir görüntü paylaştı. Ünlü yıldızın takipçileri ise görüntüye tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber