Geri Dön

Ya Sonra filmi başrol oyuncuları kimler?

Ya Sonra filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Özcan Deniz'in yer aldığı Ya Sonra filmi 2011 yılında vizyona girdi. Film vizyona girdiği tarihten itibaren 25 hafta boyunca vizyonda kalırken gişeden 7.559.500,00 TL hasılat elde etti. Peki Ya Sonra filmi başrol oyuncuları kimler?

Ya Sonra filmi başrol oyuncuları kimler?

Ya Sonra filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Deniz Çakır, Barış Falay, Ragıp Savaş, Naz Elmas, Janset, Mehmet Bilge Aslan, Atakan Ilgazdağ, Aliye Uzunatağan, İsmail Düvenci, Mehmet Ulay gibi birbirinden usta isimlerin yer aldığı Ya Sonra filmi 2011 yılında vizyona girdi. Peki Ya Sonra filminin konusu ne?

YA SONRA FİLMİ KONUSU

Evliliklerinin 7. yılını bitiren Adem ve Didem çiftinin ilişkileri eski heyecanını kaybetmeye başlamıştır. Sonu kötü biten bir kaç ticari girişimin ardından eski mesleği veterinerliğe geri dönen Adem, hayatın rutin akışında eşine daha az vakit ayırır olmuş ve yavaş yavaş eşinden uzaklaşmaya başlamıştır.

Aşkı için her şeyi göze alan Didem ise Adem'in bu tavırları nedeniyle mutsuzdur. İşte bu sırada belki de hayatı boyunca aradığı adam karşına çıkmıştır...

 

Gara'da ele geçirilen iki teröristin ifadesi ortaya çıktıGara operasyonunda ele geçirilen PKK'lı teröristler Doğan Geçgel ve Osman Acer'in ifade görüntüleri ortaya çıktı. Teröristlerden Doğan Geçgel, "'Sorej' kod isimli sorumluya, 'Buraya operasyon olursa bir şey olursa esirlerin hiçbiri sağ gitmemeli, ailelerine teslim olmamalı' diye talimat verildiğini duyduğunu anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet