Geri Dön
GündemYarın bankalar, PTT ve kargolar açık mı? 31 Aralık noter açık mı?

Yarın bankalar, PTT ve kargolar açık mı? 31 Aralık noter açık mı?

2019'un son günü öncesi vatandaşlar, yılbaşı telaşına kapılmaya başladı. Yeni yılı kutlamaya hazırlanan vatandaşlar, 1 Ocak gününün resmi tatil olması nedeniyle tatilin keyfini sürecek ancak işlerini tatilden önceki son güne bırakanlar, 31 Aralık'ta bankalar ve PTT açık olacak mı, kargo şirketleri çalışacak mı sorunun cevabını merak ediyor? İşte merakla araştırılan sorunun yanıtı...

Yarın bankalar, PTT ve kargolar açık mı? 31 Aralık noter açık mı?

Yavaş yavaş 2019'u uğurlamaya hazırlandığımız şu saatlerde, vatandaşlar artık iyiden iyiye yeni yıl heyecanına kapılmış durumda.

1 Ocak gününün resmi tatil olması sebebiyle yeni yılın ilk gününde evde olacak vatandaşların aklında soru ise yarın bazı işlerini halledip halledemeyecekleri... Kimileri kargo bekleyen kimileri banka ile işi olan vatandaşlar, "31 Ocak'ta bankalar, kargo şirketleri ve PTT açık mı?" sorusunun cevabını merak ediyor.

31 ARALIK'TA HİZMET DEVAM EDECEK Mİ?

31 Ocak'ta tüm bankalar, kargo şirketleri ve PTT normal şekilde hizmet vermeye devam edecek. 1 Ocak günü ise tüm bankalar, kargo şirketleri ve PTT çalışmayacak. Tüm bu kurumlar resmi tatil dolayısıyla izin yapacaklar. 2 Ocak 2020 Perşembe günü ise hizmet vermeye devam edilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tarihi Taş Köprü, evler arasında kaybolduEdirne'de tarihi Muradiye Camii'ne geçişleri sağlayan ve halk arasında 'Taş Köprü' olarak bilinen tarihi köprü, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Zamanla çevresi evlerle kaplanan ve gözden kaybolmaya başlayan köprünün ciddi bakıma ihtiyacı olduğunu söyleyen, Edirneli tarih araştırmacısı Altay Bayatlı, "Aslında bu köprü için Edirne'de 'kayıp köprü' diyebiliriz. Mahalle arasında kalarak kaderine terk edilmiş durumda. Ciddi derecede restorasyon istiyor. Bu tarz yaya köprülerine nadir rastlıyoruz" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner