Geri Dön
GündemYasak Elma bu akşam var mı? Ne zaman yayınlanacak?

Yasak Elma bu akşam var mı? Ne zaman yayınlanacak?

Bugün Yasak Elma'nın yayınlandığı gün... Diziye corona virüs nedeniyle ara verildi. Kontrollü sosyal hayata geçilirken bazı diziler de yyaın hayatına başladı. Şimdi Yasak Elma'nın akıbeti merak ediliyor.

Yasak Elma bu akşam var mı? Ne zaman yayınlanacak?

Her pazartesi ekrana gelen Yasak Elma Aylardır yayınlanmıyor. Dizinin sıkı takipçileri bazı dizilerin ekrana gelmeye başlamasıyla birlikte Yasak Elma'nın yayınlanıp yayınlanmayacağını sorguluyor. İşte bilgiler...

YASAK ELMA BU AKŞAM VAR MI?

Yasak Elma bu akşam ekranda olmayacak. Yayın akışında Yaparsın Aşkın adlı yarışma yer alıyor. Dizinin ne zaman ekrana geleceği ise henüz bilinmiyor. 

 

Takside 200 bin lirasını unuttu! Parasının bulunduğunu duyunca deliye döndüTürkiye’ye tatile gelen Kuveytli Khalid Monahe, İstanbul Havalimanı'ndan oteline gitmek üzere bindiği takside, içinde yaklaşık 200 bin lira değerinde döviz olan çantasını unutunca büyük şok yaşadı. Durağa döndükten sonra çantayı fark eden taksici oteli arayarak durumu bildirmesi üzerine Kuveytli turist, ikinci kez geldiği havalimanında deste deste parasını görünce mutluluktan adeta uçtu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet