Geri Dön
GündemYDS/3 geç başvuru tarihi açıklandı! YDS başvurusu nasıl yapılır?

YDS/3 geç başvuru tarihi açıklandı! YDS başvurusu nasıl yapılır?

YDS/3 için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu yıl 3. kez gerçekleştirilecek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında ter dökmek isteyen ancak başvuru tarihlerini kaçıran öğrencilerin merakla bekediği müjdeli haber geldi ve YDS/3 geç başvuru tarihi belli oldu! Peki YDS başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar...

YDS/3 geç başvuru tarihi açıklandı! YDS başvurusu nasıl yapılır?

2018 yılının son yapılacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı için geri sayım başladı. Bu yılın son YDS sınavına katılacak olan adaylar ise merakla araştırıyor. YDS/3 sınavı ne zaman uygulanacak? YDS/3 sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

YDS/3 NE ZAMAN UYGULANACAK?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS/3) 2 Aralık 2018 tarihinde uygulanacaktır. YDS/3 sınav giriş yerleri ise sınav tarihinden yaklaşık bir hafta öncesinde adaylara duyurulması bekleniyor.

2018-YDS/3 GEÇ BAŞVURU GÜNÜ : 24 Ekim 2018 (Sınav ücreti aynı gün ödenir.)

YDS GEÇ BAŞVURU SINAV ÜCRETİ : 150,00 TL

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 29 Kasım 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Tabloya göre; son 24 saatte 24 bin 317 vaka tespit edildi. Koronavirüs nedeniyle 189 kişi hayatını kaybetti. Bakan Koca, Omicron varyantı ile ilgili olarak, " Ülkemizde yeni varyanta rastlanmamıştır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler