Geri Dön
GündemYDS soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

YDS soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı İlkbahar Dönemi sınavı bugün gerçekleştirildi. YDS'ye katılan adaylar sınav sonrasında arayışa geçti. YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte yanıtı...

YDS soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (İlkbahar Dönemi) gerçekleşti. Adaylar kendi başarılarını görmek için YDS sınav soruları ve cevapları için arayışa geçti. Peki 2018 YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

2018 YDS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

YDS İlkbahar dönemi sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. YDS sınav soruları ve cevapları yayınlandığında haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

YDS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (İlkbahar Dönemi) sonuçları 2018 ÖSYM sınav takvimine göre İlkbahar Dönemi sınav sonuçları 26 Nisan Perşembe günü açıklanacak. Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaralarını ve şifrelerini kullanarak ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'taki Yeni Türkevi Binası'nda incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta bugün resmi açılışını yapacağı Yeni Türkevi Binası'nda incelemelerde bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner