Geri Dön
GündemYemeksepeti çöktü mü, neden çalışmıyor 10 Nisan? Yemeksepeti mobil uygulaması 'Bir Hata Oluştu' sorunu nedir?

Yemeksepeti çöktü mü, neden çalışmıyor 10 Nisan? Yemeksepeti mobil uygulaması 'Bir Hata Oluştu' sorunu nedir?

Yemeksepeti Banabi uygulaması ve internet sitesinden sipariş verecekler, 'Bir Hata Oluştu' sorunu ile karşılaştıklarını belirtiyor. Popüler siperiş platformu olarak sıklıkla ziyaret edilen Yemeksepeti, 3. yılını kutlarken, kullanıcılar ise teknik bir arıza ile karşı karşıya kaldıklarını sosyal medyadan paylaşıyor. Peki, yemek sepeti çöktü mü?

Yemeksepeti çöktü mü, neden çalışmıyor 10 Nisan? Yemeksepeti mobil uygulaması 'Bir Hata Oluştu' sorunu nedir?

Sayısız kişinin ziyeret ettiği Yemeksepeti uygulaması ve internet sitesine erişim sorunu yaşandığı belirtiiyor. Sosyal medyada konuya dair paylaşımlar yapan kullanıcılar, 'Bir hata oluştu, lütfen tekrar deneyiniz.' uyarısı ile karşılaşıyor. İşte, son dakika yemeksepeti hakkında...

SON DAKİKA YEMEK SEPETİ ÇÖKTÜ MÜ?

Yemeksepeti platformuna akşam saatlerinde sorunla karşılaştıkları gerekçesi ile erişim sağlayamadıklarını belirten kullanıcılar, platformun Banabi uygulaması üzerinden sipariş veremediklerini öne sürüyor. Yemeksepeti 3. yılını çeşitli kampanyalarla kutlarken sistemde teknik arıza çıktığı belirtildi.

Konu hakkında Yemeksepeti'nde sayfasından yapılan duyuruda, "Teknik arıza, sistemde teknik bir problem oluştu. Teknik ekibimiz bu konuyla ilgileniyor. En kısa sürede sorunu çözüp aranıza döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler" ifadeleri yer aldı.