Geri Dön
GündemYemekteyiz birincisi kim oldu? 1 Mart Yemekteyiz'de birinci olan isim...

Yemekteyiz birincisi kim oldu? 1 Mart Yemekteyiz'de birinci olan isim...

Yemkteyiz Best Of'ta bu hafta birinci olan isim kim oldu? Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile Yemekteyiz Best Of yarışmacıları bir araya getiriyor. Bu hafta çok iddialı yarışmacılar vardı. İşte 1 Mart Yemekteyiz'in birincisi

Yemekteyiz birincisi kim oldu? 1 Mart Yemekteyiz'de birinci olan isim...

Yemekteyiz geçmiş sezonların ilgi çeken yarışmacıları ile yoluna devam ediyor. Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanan yarışmada yine heyecan dolu bir hafta geride kaldı. Yemekteyiz Best Of'ta haftanın birincisi belli oldu ve 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. İşte 1 Mart Yemekteyiz şampiyonu olan isim!

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz'de haftanın birincisi Esma Hanım oldu ve büyük ödüle hak kazandı. 1 Mart haftasının ikincisi ise Uğur Bey oldu.

YEMEKTEYİZ 25 ŞUBAT - 1 MART HAFTASI YARIŞMACILARI

UĞUR DEMİROĞLU

Yemekteyiz Best Of'ta haftanın ilk yarışmacısı olan Uğur Demiroğlu 55 yaşında. Aslen Ordu'lu olan Uğur Demiroğlu emekli olmadan önce bir Catering şirketinin bölge sorumluluğu görevini üstlenmiş. Renkli kişiliği ve farklı yemek seçimleri ile dikkat çeken Uğur Demiroğlu daha önce katıldığı Yemekteyiz yarışmasında 4. olmuştu.

GÖKÇE GÜLER

Yemekteyiz Best Of'ta bu haftanın ikinci yarışması Gökçe Güler, 24 yaşında ve fizyoterapist. Makedonya göçmeni olan Gökçe Güler henüz yeni evli ve eşi ile aynı iş yerinde çalışıyor. İlginç tepkileri ile hatırlanan Gökçe Güler daha önce katıldığı Yemekteyiz'de 3. olmuştu.

ESMA KARACA

Yemekteyiz Best Of'ta üçüncü gün yarışmacısı Esma Karaca, Temizlik görevlisi olarak çalışıyor. 33 yaşında olan Esma Karaca evli ve bir çocuk annesi! 16 yaşından beri çalıştığını dile getiren Malatya'lı Esma Karaca daha önce katıldığı Yemekteyiz'de yaptığı ilginç yorumlar ile dikkatleri üzerine çekmişti.

HÜSEYİN IŞIKLAR

Yemekteyiz'de 4. gün yarışmasıcı olan Hüseyin Işıklar, Fitness Antrenörü olarak çalışıyor. 36 yaşında olan Hüseyin Işıklar, aslen Bilecikli. Daha önce katıldığı Yemekteyiz'de ilginç menüsü ve doğal yaşam tutkusu ile yarışmaya damga vuran Hüseyin Işıklar katıldığı yarışmada Sinan Bey'le yaşadığı polemikle çok konuşulmuştu.

ŞAZİYE KAHRAMANOĞLU

Yemekteyiz Best Of'ta 5. gün yarışmacısı olan Şaziye Kahramanoğlu 46 yaşında ve aslen Samsunlu. Şaziye Kahramanoğlu Almanya'da doğup büyümüş ve 22 yıl sonra ülkesine geri dönmüş ve son katıldığı Yemekteyiz'de birinci olmuştu.

ABD’deki lüks yaşamı görüntülendi! İşte son hali
2022 MTV'de oranı belli oldu! Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek?
7 yıllık gizemi tesisatçı çözdü! Duvardaki taşı kaldırınca...
İncirlik'te doğdu gözünü uzaya dikti! Bir ilk olacak
Meteoroloji'den yurt geneli için uyarılar! Kuvvetli olacak
Javelin cephede! Bu fotoğraf çok konuşulur
Düğün öncesi nişanlısını döverek öldürdü! Utanmadan indirim istedi
Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci olursa muhtemel rakipleri belli oldu
Kadir Doğulu'dan sitemkar cevap: Sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim!
Aracını bırakıp ortadan kayboldu! Gören telefona sarıldı
Bomba Sergen Yalçın iddiası! Yerine sürpriz teknik adam
Sadakatsiz'de Aras ve Asya'ya davetsiz misafir şoku! 'En mutlu anların katilleri'
İhalelerde yeni düzen! Bakanlık değişikliğe gidiyor
15 yaşındaki çocuğun intikam planı! Gardırobun içinde bitti
Hafıza Testi: Hazırsanız başlıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler