Geri Dön
GündemYemekteyiz birincisi kim oldu? 7 Eylül Yemekteyiz'de birinci olan isim...

Yemekteyiz birincisi kim oldu? 7 Eylül Yemekteyiz'de birinci olan isim...

Yemekteyiz birincisi belli oldu. Heyecan dolu bir haftanın finali dün akşam yayınlandı. İsmican, Can, Emin, Nalan ve Nevra arasından birinci kim oldu? İşte 7 Eylül 2018 Cuma günü Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz birincisi kim oldu? 7 Eylül Yemekteyiz'de birinci olan isim...

TV8'in izlenme rekorları kıran yarışması Yemekteyiz final bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümü ile 16.00'da izleyici karşısına çıkan yarışmada en fazla oyu alan büyük ödülün sahibi oldu.

YEMEKTEYİZ'DE KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz'de yeni sezon hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar yemeklerini misafirlere tattırarak en yüksek puanı almaya çalışıyor. Bu hafta,10 Bin TL'lik çekin sahibi Müslüm Can Ünal oldu.

YEMEKTEYİZ'İN BU HAFTAKİ YARIŞMACILARI...

İSMİCAN BUDAK

İsmican Budak 1. gün yarışmacısı. 33 yaşında, bekar, memleketi Ankara. Kukla sanatçısı, oyuncu ve güzellik uzmanı olan yarışmacı, ses taklidi konusunda çok yetenekliymiş. Kendini, araştırmacı, mütevazi ve duygusal biri olarak tanımlıyor.

MÜSLÜM CAN ÜNAL

İkinci gün yarışmacısı olan Müslüm Can Ünal 20 yaşında bekar. Aslen Mersinli. Öğrenci ve aşçı yardımcısı olan yarışmacının hobileri arasında yüzmek, bowling oynamak ve doğa yürüyüşleri yapmak var. Hırslı, zoru başarmayı seven, öğrenmeye açık biri olduğunu söylüyor.

EMİN ÇETİN

Emin Çetin, 42 yaşında, evli ve iki çocuk sahibi. Memleketi Yozgat. Apartman görevlisi olarak çalışan yarışmacının ilgi alanı yok. Hiçbir şey yapmaktan hoşlanmıyormuş. Hayatı planlamadan yaşayan, kimseye kin tutmayan, insanlara yardımcı olmayı seven biri.

NALAN TOPRAK

29 yaşında bekar. Aslen Afyonlu. Fizyoterapist ve futbol hakemi olan yarışmacının hobileri arasında dedikodu yapmak, canlı müzik dinlemek ve elektrik kablosu döşemek var. Hayatı boyunca kadınlar tarafından kıskanılan biri olduğunu söylüyor.

NEVRA AYA

48 yaşında, iki çocuk sahibi. Aslen İstanbullu. Kurumsal İletişim Sorumlusu olan yarışmacı şu aralar çalışmıyor. Psikoloji, tiyatro, sanat ve klasik arabalarla ilgilenmeyi çok seviyor. Girişken, dışadönük, yanlışları çok çabuk gören ve detaylara hakim, lider ruhlu biriymiş.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 18 Kasım 2021 )Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin 18 Kasım 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 357 bin 223 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 234 kişinin testi pozitif çıktı, 226 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca kritik tabloyu paylaşırken önemli bir çağrıda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler