Geri Dön

Yemekteyiz yarışmacıları kimler? 16-20 Eylül haftası...

TV8 kanalının beğeniyle izlenilen Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacıları belli oldu. Yemekteyiz izleyicisi ise kimlerin yarışacağını merak ediyor. İşte 16 Eylül - 20 Eylül 2019 haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz'de yarışacak isimler...

Yemekteyiz yarışmacıları kimler? 16-20 Eylül haftası...

Hafta içi her gün yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması tüm heyecanını koruyor. Birbirinden farklı lezzetleri izleyiciye sunan Yemekteyiz yarışmasında bu hafta hangi lezzetler sunulacak? Haftanın beş gününde, beş farklı yarışmacının mücadele edeceği isimler haberimizde...

YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMLER?

HATİCE KARAKUŞ KİMDİR?

Doğma büyüme Kırklareli'li olan Hatice Karakuş, Temizlik görevlisi. Hatice Karakuş, evli ve üç çocuk annesi.

SÜHEYLA ÜLKER KİMDİR?

Yemekteyiz yarışmacıları kimler 16-20 Eylül haftası...

Haftanın ikinci gününde Kırklarli'nde yaşayan evli ve iki çocuk sahibi Süheyla Ülker yarışacak. Süheyla Ülker, boş vakitlerini kitap okuyarak değerlendiriyor. Yemek yarışmalarında dereceleri de bulunan Süheyla Ülker oldukça iddialı.

EMİNE SEZER KİMDİR?

Yemekteyiz yarışmacıları kimler 16-20 Eylül haftası...

Haftanın üçüncü gününde 44 yaşındaki Emine Sezer yarışacak. Emine Sezer, çevresinde süslü Emine olarak anılıyor. Emine Sezer, bu hafta en süslü en şık masayı hazırlayacağından çok emin.

BATUHAN BÜYÜKDERE KİMDİR?

Yemekteyiz yarışmacıları kimler 16-20 Eylül haftası...

Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Batuhan Büyükdere, 29 yaşında ve serbest meslekle uğraşıyor. Batuhan Büyükdere, boş vakitlerini film izleyerek ve gezerek dolduruyor.

GÜLLÜŞAH ÇETİNKAYA KİMDİR?

Yemekteyiz yarışmacıları kimler 16-20 Eylül haftası...

Haftanın son gününde yarışacak olan Güllüşah Çetinkaya 56 yaşında. Bir restoranda aşçı olarak çalışan Güllüşah Çetinkaya, Yemekteyiz'de kendine çok güveniyor.

"Mavi Vatan"ın gözcüsü yerli SİDA denize iniyorAres Tersanesi ve Meteksan Savunma tarafından geliştirilen ULAQ serisinin ilk ürünü Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracının (SİDA) prototipi tamamlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet