Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim birinci oldu? 25 Ocak Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 25 Ocak Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile TV8 ekranında yayımlanan Yemekteyiz'de Cuma akşamı Mert Görcük'ün evine konuk olan yarışmacılar yedikleri yemeklere verdikleri puanlarla yine şaşkınlığa neden oldu. İşte Yemekteyiz'de haftanın birincisi...

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 25 Ocak Yemekteyiz birincisi...

Yemeketeyiz'de haftanın birincisi Onur Büyüktopçu'nun oyları ile belirlendi. Yarışmacılar arasında yaşanan kavgalar yine haftaya damga vurdu. İşte 25 Ocak Yemekteyiz'de haftanın birincisi olan o isim...

YEMEKTEYİZ'DE KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz'de haftanın beşinci yarışmacısı aldığı sekiz puanın üzerine Onur Büyüktopçu'dan aldığı 5 puan ile toplamda 13 puan aldı ve haftanın beşincisi oldu. Haftanın dördüncüsü ise 14 puan ile Şevin Hanım oldu. Yarışmacılardan 9 puan alan Şevin Hanım'a Onur Büyüktopçu'dan 5 puan aldı.

Yemekteyiz'de haftanın üçüncüsü toplam 17 puan ile Murat Bey oldu. Yarışmacılardan 11 puan alan Murat Bey'e Onur Büyüktopçu 6 puan verdi.

Yemekteyiz'de haftanın birincisi 21 puan ile Esra Hanım ve Gülten Hanım oldu. Onur Büyüktopçu'dan 8 puan alan yarışmacılar bilgi yarışmasından da aldıkları birer puan ile 25 Ocak Yemekteyiz haftanın birincisi olan yarışmacılar oldu.

MURAT BAYRAM (1.GÜN YARIŞMACISI)

Yemekteyiz'de ilk gün Murat Bayram'ın evine konuk olan yarışmacılar kendisine 11 puan verdi. Şevin ve Gülten Hanım'dan 3'er puan alan Murat Bey'e en yüksek puanı ise Esra Hanım verdi ve kendisine 4 puan verdi. Murat Bey'e en düşük puanı ise Mert Bey verdi. Murat Bey'e Mert Bey tarafından bir puan verildi.

ESRA SAKIZCI (2.GÜN YARIŞMACISI)

Yemekteyiz'de ikinci gün Esra Sakızcı'ya konuk olan yarışmacılar Esra Hanım'a toplamda 12 puan verdi. Şevin Hanım en yüksek puanı verirken Murat ve Mert Bey üçer puan verdi. Esra Hanım'a en düşük puanı ise Gülten Hanım verdi. Gülten' Hanım Esra Sakızcı'ya iki puan verdi.

ŞEVİN YILMAZ (3. GÜN YARIŞMACISI)

Yemekteyiz'de üçüncü gün yarışmacısı olan Şevin Hanım'a konuk olan yarışmacılar kendisine 9 puan verildi. Murat Bey, Gülten Hanım ve Mert Bey kendisine 2'şer puan verirken Esra Hanım kendisine 3 puan verdi.

GÜLTEN DEMİR (4. GÜN YARIŞMACISI)

Yemekteyiz'de dördüncü gün yarışmacısı olan Gülten Hanım'a yarışmacılar kendisine toplamda 12 puan verdi. En yüksek puanı Şevin Hanım'dan aldı.

MERT GÖRCÜK (5. GÜN YARIŞMACISI)

Yemekteyiz'de Cuma akşamı Mert Görcük'e konuk olan yarışmacılardan Şevin Hanım Esra Hanım ve Murat bey kendisine 2'şer puan aldı. Gülten Hanım'dan da 2 puan aldı ve toplamda 8 puan almış oldu.

Batman'daki kavga Bahçelievler'e taşındı; akrabalar taş ve sopalarla birbirine saldırdıBAHÇELİEVLER'de akraba olan iki grup arasında silahların da kullanıldığı taşlı sopalı kavga çıktı. Kavgada bir kişi silahla, altı kişi ise taş ve sopalarla yaralandı. Kavganın Batman'daki arazi kavgasının devamı olduğu öğrenilirken, kavgaya karışan 10 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet