Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim kazandı? 10 Mayıs Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 10 Mayıs Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

TV8 kanalının ilgiyle izlenen yarışması Yemekteyiz'de bu akşam haftanın finali yaşandı. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz'de, birbirinden hırslı yarışmacılar mücadele verdi. Peki aralarından hangi yarışmacı kazandı? İşte 10 Bin TL'nin sahibi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? 10 Mayıs Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz'de haftanın finali ekrana geldi. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puan ve Onur Büyüktopçu'nun verdiği puanların toplamında birincinin belli olduğu Yemekteyiz'de bu hafta kimler yarıştı?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Yemekteyiz'de bu hafta 10 bin TL'nin sahibi Necdet Yıldırım oldu.

Yemekteyizde kim kazandı 10 Mayıs Yemekteyizde kim birinci oldu

SELMA YÜZEİL 1. GÜN YARIŞMACISI

Selma Yüzeil 29 yaşında ev hanımı! İki çocuk annesi olan Selma Yüzeil bu zaman dilimine kadar profesyonel çalışma hayatında yer almamış. Mutfakta kendine çok fazla güvenen Selma Yüzeil şimdiden kendisini haftanın birincisi olarak görüyor.

SEDA ÇALIŞIR 2. GÜN YARIŞMACISI

Seda Güler, Yemekteyiz'de 2. gün yarışmacısı olarak öne çıkıyor. İstanbul'da yaşayan Seda Güler meslek hayatına havalimanında çalışarak başlamış 4 yıl süren yer hizmetlerinin ardından 3 yılda hosteslik yapan Seda Güler, şu anda sunuculuk mesleği ile uğraşıyor.

BÜŞRA MALTA 3. GÜN YARIŞMACISI

Büşra Malta, Yemekteyiz'de haftanın 3. gün yarışmacısı olarak öne çıktı. 19 yaşında olan Büşra Malta, Lise eğitiminin ardından bir doğumhane'de 3 ay süren bir satj almış. Yemekteyiz yarışmasında genç yarışmacılara haksızlık yapıldığı için yarışmaya katılma kararı almış.

NEJDET YILDIRIM 4. GÜN YARIŞMACISI

Yemekteyiz'de 4. gün yarışmacısı olan Nejdet Yıldırım, Restoran yöneticiliği yapıyor. Aslen Amasya'lı olan Nejdet Bey 26 yıllık evli ve iki çocuk babası. Yemekteyiz'de el becerisi ile kendisini favori gören Nejdet Yıldırım, yarışmacılardan nasıl bir puan toplayacak?

HAKAN YAYIK 5. GÜN YARIŞMACISI

Hakan Yayık 5. gün yarışmacısı! Doğma büyüme İstanbul'lu olan Hakan Yayık esnaf olarak çalışıyor. Şimdiden kendisini haftanın birincisi olarak görecek kadar da özgüvene sahip olan Hakan Yayık, kendisini açıksözlü olarak tanımlıyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Deniz otobüsünde iğrenç taciz! Sapık tutuklandıİstanbul’dan Bursa'ya yolcu taşınan deniz otobüsünde, yanına oturan G.Ş. (33) adlı kadını uyurken taciz eden Yusuf Yıldırım (50), yolcular tarafından yakalanıp, güvenlik görevlilerine teslim edildi. Şikayet üzerine deniz otobüsünün rotası değiştirildi ve Yıldırım, Yalova'da polise teslim edildi. 'Çocuğa istismar'dan aranan Yıldırım, tutuklandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner