Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim kazandı? 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

TV8 kanalının beğeniyle izlenilen Yemekteyiz yarışmasında haftanın final heyecanı bu akşam yaşandı. Birbirinden hırslı yarışmacıların mücadele ettiği Yemekteyiz'de kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz'de 13 Eylül günü birinci belli oldu. İşte kazanan o isim...

Yemekteyiz'de kim kazandı? 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

Hafta içi her gün yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasının 9 - 13 Eylül 2019 haftasının kazananı açıklandı. Hafta boyunca puanlanan yemekler sonrasında Seda Sayan'da yarışmacıları değerlendirdi. Beş farklı günde, beş farklı yarışmacının ter döktüğü Yemekteyiz'in bu haftaki kazanan ismi o oldu...

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

9-13 Eylül 2019 Haftasının birincisi toplam 19 puanla Yıldız hanım oldu.

YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI KİMLER?

ENİS ANDAÇ KİMDİR? 

Yemekteyizde kim kazandı 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

Aslen Amasyalı olan Enis Andaç, ses sanatçısı. 40 Yaşında ve hayvansever. Enis Andaç, yermek bilgisine son derece güveniyor. Haftanın sonunda toplam 11 puan aldı.

MÜZEYYEN ESER KİMDİR?

Yemekteyizde kim kazandı 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

43 Yaşında olan Müzeyyen Eser, yazar. Aslen Ispartalı olan Müzeyyen Eser, kısa bir süre önce evlilik nedeniyle İstanbula yerleşmiş. Son derece iddialı olan Müzeyyen Eser, kendini şimdiden birinci ilan ediyor. Haftanın sonucunda toplam 10 puan aldı.

NEŞE KIR KİMDİR?

Yemekteyizde kim kazandı 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

29 Yaşında olan Neşe Kır, tarih öğretmeni. Evli ve 1 çocuk annesi olan Neşe Kır, sözünün kesilmesine ve yüksek sesle konuşulmasını hoş karşılamıyor. Haftanın sonucunda toplam 10 puan aldı.

YILDIZ AYDOĞDU KİMDİR?

Yemekteyizde kim kazandı 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

Aslen Tokatlı olan 40 yaşındaki Yıldız Aydoğdu, idari işler sorumlusu. Evli ve 1 çocuk annesi olan Yıldız Aydoğdu, boş zamanlarını gezerek değerlendirdiğini söylüyor. Yıldız Aydoğdu aynı zamanda elinin lezzetine çok güvendiğini belirtiyor. Haftanın sonucunda toplam 10 puan aldı.

EBRU EĞİNOĞLU KİMDİR?

Yemekteyizde kim kazandı 13 Eylül Yemekteyiz birincisi...

47 Yaşındaki Ebru Eğinoğlu, köşe yazarı. Eski bir haber spikeri olan Ebru Eğinoğlu, şu sıralar bir internet sitesine köşe yazıları yazıyor. Ebru Eğinoğlu boş vakitlerini piyano çalarak değerlendiriyor. Haftanın sonucunda toplam 8 puan aldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner