Geri Dön

Yemekteyiz'de kim kazandı? 21 Şubat Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali bugün yaşandı. 17-21 Şubat 2020 haftasında hangi yarışmacı hazırladığı lezzetlere beğeni topladı? Haftanın beş farklı gününde beş farklı yarışmacının birbiriyle ettiği mücadele sonucunda Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 21 Şubat Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri ekrana gelen seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması ilgiyle izleniyor. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puanlar toplamı sonucunda haftanın kazananı ve 10 bin liranın sahibi belli oluyor. Peki bu hafta Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında kim birinci oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de 17-12 Şubat 2020 haftasında yarışmacılar arasında en yüksek puanı toplayan kişi Birgül oldu ve büyük ödülü kazandı.

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber