Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim kazandı? 21 Şubat Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 21 Şubat Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali bugün yaşandı. 17-21 Şubat 2020 haftasında hangi yarışmacı hazırladığı lezzetlere beğeni topladı? Haftanın beş farklı gününde beş farklı yarışmacının birbiriyle ettiği mücadele sonucunda Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 21 Şubat Seda Sayan ile Yemekteyiz birincisi kim oldu?

Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri ekrana gelen seda Sayan ile Yemekteyiz yarışması ilgiyle izleniyor. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puanlar toplamı sonucunda haftanın kazananı ve 10 bin liranın sahibi belli oluyor. Peki bu hafta Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim kazandı? Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında kim birinci oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de 17-12 Şubat 2020 haftasında yarışmacılar arasında en yüksek puanı toplayan kişi Birgül oldu ve büyük ödülü kazandı.

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet