Geri Dön

Yemekteyiz'de kim kazandı? 24 Ocak Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Büyük ödülü kim kazandı?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 24 Ocak Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Büyük ödülü kim kazandı? 20-24 Ocak 2020 Haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasının finali bugün yaşandı. TV8'de ekrana gelen ve ilgiyle takip edilen Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında kim kazandı? Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? Büyük ödülü hangi yarışmacı aldı?

Yemekteyiz'de kim kazandı? 24 Ocak Seda Sayan ile Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Büyük ödülü kim kazandı?

Hafta içi her gün yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasından birbirinden hırslı yarışmacılar ekrana geldi. Büyük ödül için 1 Hafta boyunca yarışan, hem yemek yaparak hem de yemekleri tadarak mücadele edilen Yemekteyiz'de kim kazandı? Beş farklı yarışmacının, beş farklı günde yarıştığı Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında bu hafta kim birinci oldu? İşte 24 Ocak Yemekteyiz birincisi...

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

20-24 Ocak 2020 Haftasının Yemekteyiz birincisi Mercan oldu.

KKTC'den getirilen 170 öğrenci ve 14 TIR şoförü Niğde'de yurda yerleştirildiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden (KKTC) getirilen 170 öğrenci ile 14 TIR şoförü, yeni tip corona virüs (covid-19) tedbirleri kapsamında gözlem altında tutulacakları Niğde Ömer Halisdemir Yurdu'na yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber